Contact

Contact met PEC Zwolle Werkt

Neem hieronder contact op met PEC Zwolle Werkt. Je kunt ook bellen naar een van onze vestigingen: 

PEC Zwolle Werkt
Boerendanserdijk 41a
8024 AE Zwolle
T: (038) 45 26 899
E: info@peczwollewerkt.nl

Hoofdkantoor
Europa-allee 6
8265 VB Kampen
T: (038) 33 10 540
E: info@werkis.nl

Werkis Kampen
Oudestraat 23
8261 CC Kampen
T: (038) 333 83 28
E: kampen@werkis.nl

Werkis Zwolle
Oude Vismarkt 21
8011 TA Zwolle
T: (038) 42 10 110
E: zwolle@werkis.nl

Werkis Genemuiden
Puttenstraat 34 A
8281 BP Genemuiden
T: (038) 30 31 828
E: genemuiden@werkis.nl

Werkis Harderwijk
Luttekepoortstraat 126-128
3841 AX Harderwijk
T: (0341) 745 709
E: harderwijk@werkis.nl

Werkis Emmeloord
Noordzijde 16B
8302 GL Emmeloord
T: (0527) 61 22 22
E: emmeloord@werkis.nl

Werkis Lelystad
Stationsplein 182
8232 VT Lelystad
T: (0320) 74 80 35
E: lelystad@werkis.nl

QOORE Recruitment
Europa Allee 6
8265 VB Kampen
T: (088) 066 5000
E: info@qoore.nl

Werkis / loopbaancoach
Europa Allee 6
8265 VB Kampen
T: (038) 33 10 540
E: msporrel@werkis.nl

Contact met PEC Zwolle Werkt.

Neem contact op met PEC Zwolle Werkt via het onderstaande contactformulier.

|   Verplichte velden

Scoren met horecapersoneel.

Heb je interesse in een samenwerking met PEC Zwolle Werkt? Neem dan contact op met (038) 45 26 899 of mail naar info@peczwollewerkt.nl.

Contactformulier

Delen

Vul hieronder jouw gegevens in en het e-mailadres van de persoon waarmee je deze pagina wilt delen.

Uren invoeren

Je gewerkte uren voer je hier snel en gemakkelijk in. Wil je weten of deze optie ook voor jou toegankelijk is, neem dan snel contact op met een adviseur van Werkis / verder met werk! Of kom snel langs op één van onze vestigingen in Zwolle, Kampen, Emmeloord, Harderwijk of Genemuiden. Je kunt je uren ook invoeren met de UB Plus App. Deze is gratis en is te downloaden in Google Play en de App store van Apple. Je moet dan zoeken op “ubplusonline”.

  Download in de Google Play Store
  Download in de Apple App Store

  Klik hier om uren in te voeren